Правоохоронцям Полтавщини урочисто вручили поліцейські автомобілі, придбані за кошти обласного бюджету

e-mail Друк PDF

У рамках прийнятої обласною радою Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016-2020 роки Головному управлінню Національної поліції в Полтавській області з обласного бюджету було виділено кошти для покращення матеріальної бази правоохоронних органів.

22 грудня голова обласної ради Олександр Біленький та голова облдержадміністрації Валерій Головко, разом з депутатами обласної ради Мирославою Василенко, Олегом Діденком, Іваном Сидоренком, заступником голови облдержадміністрації Олегом Пруглом урочисто передали 12 поліцейських автомобілів підвищеної прохідності Renault Duster представникам територіальних підрозділів Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

Звертаючись до учасників урочистостей, голова обласної ради Олександр Біленький, сказав: «Ці автомобілі, яких ми так довго чекали, тепер будуть служити людям у сільській місцевості. Адже перед нами стоїть завдання охороняти правопорядок і спокій громадян не тільки в містах, а й селах».

Разом з тим, Олександр Біленький підкреслив, що в обласному бюджеті на 2017 рік на підтримку правоохоронних органів було передбачено майже 13 млн. грн.

Голова облдержадміністрації Валерій Головко наголосив, що суспільна безпека є пріоритетом у діяльності влади Полтавщини.