На Миргородщині відкрито реконструйований міст

e-mail Друк PDF

26 грудня голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, в рамках  робочої поїздки на Миргородщину, разом із головою Полтавської обласної державної адміністрації Валерієм Головком та Миргородським міським головою Сергієм Соломахою відкрили реконструйований центральний міст Миргорода, що проходить через річку Хорол.

Міст, збудований ще в шістдесяті роки, потребував капітального ремонту та вважався аварійним. За державними будівельними нормами «Загальні принципи забезпечення надійності та конструктивної безпеки будівель, споруд, будівельних конструкцій та основ» він має найвищу – п’яту категорію складності у класифікації будівельних об’єктів. Роботи з реконструкції мосту розпочалися з кінця 2015 року.  Кошти на будівництво – близько 29 млн. грн. – були  залучені із Державного фонду регіонального розвитку (17,074 млн. грн.), міського  (9,7 млн. грн.) та обласного бюджетів (2,0 млн. грн.). Загальною протяжність реконструйованого мосту сягає 116 метрів.

Вітаючи миргородців із подією, Олександр Біленький зазначив:

– Тепер ми маємо змогу швидко і якісно їхати Миргородом. З бюджету обласної ради у наступному році профінансовано проекти реконструкції та будівництва 8 мостів це досить великі кошти. Ми хочемо дати імпульс тому, що дороги Полтавської області будуть будуватися, а мости споруджуватися. – сказав голова Полтавської обласної ради.

Також він подякував будівельним організаціям за успішно завершену роботи та за те, що змогли з’єднати два берега річки Хорол, дві частини міста.