Кількість членів Асоціації зросла до 66 — підсумкове правління

e-mail Друк PDF

Сьогодні члени правління Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування провели підсумкове засідання, на якому проаналізували роботу за 2017-й і затвердили план дій на наступний рік.

Звернення до центральних органів влади із проблематики місцевого самоврядування Полтавщини, набуття членства у Всеукраїнській Асоціації обласних та районних рад, збільшення кількості членів із 19 до 66, координація роботи самоврядних громад, юридична, методична та практична допомога, організація та участь в тренінгах, семінарах, впровадження передового досвіду та технологій, робота із донорськими організаціями — такими були основні напрямки діяльності Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування у 2017 році. А вінцем цієї роботи стало проведення першого Міжрегіонального Форму “Взаємодія громад: можливості, виклики, технології”, в якому взяли участь провідні експерти в галузі розвитку місцевого самоврядування, керівники самоврядних громад із Полтавщини та інших регіонів України, розробники передових продуктів та технологій, представники міжнародних проектів, які надають донорську допомогу Україні. Перший досвід проведення Форуму став успішним, тож і на наступний рік члени Асоціації планують організувати проведення подібного майданчику. Але ще на більш високому рівні. Загалом, 2017 рік, можна вважати для Асоціації досить успішним і продуктивним.

“Ми в цьому році попрацювали в напрямку розвитку Асоціації і розширення кількості учасників. Нам це вдалося. Ми починали із 19, а на сьогодні у нас вже 66 учасників Асоціації. Однак поряд із кількістю, ми працювали над якісним наповненням. Зокрема, в частині навчання і обміну передовим досвідом. Був сформований перспективний план, крім того ми врахували пропозиції членів Асоціації, і по цих напрямках вели навчання наших учасників — керівників та працівників самоврядних громад”, - розповів голова Асоціації, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

“Вже сформульовано чіткий план на 2018 рік. Знову на кінець року плануємо провести Форму, але вивести його ще на вищий рівень. Оскільки наше амбітне завдання — зробити Полтавщину не просто рівною серед рівних, а провідною областю в нашому регіоні. Із тим, щоб вона відігравала провідну економічну, інвестиційну і інноваційну роль. Ось наше головне завдання, і ми  будемо реалізовувати його із нинішніми та новими членами Асоціації, яких будемо раді бачити в команді, - заявив Олександр Біленький.

Члени правління одноголосно підтримали заяву на вступ до Асоціації від 20 нових членів — представників самоврядних громад Полтавського, Оржицького та Кобеляцького районів. Також одноголосне схвалення дістав план дій на 2018 рік та звіт роботи виконавчої дирекції за 2017-й.

“Нашими пріоритетами залишається робота над залученням нових членів до Асоціації. Координація діяльності самоврядних громад для вирішення спільних проблем, сприяння громадам у реалізації їхніх прав, зокрема через механізм звернень до Президента, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, інших органів державної влади.  Робота із організаціями- партнерами України, які надають донорську допомогу. Асоціація була є і буде потужним локомотивом самоврядних громад та лоббістом їхніх інтересів», - зазначив виконавчий директор Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микійчук.