Олександр Біленький та Валерій Головко нагородили чемпіона Європи з боксу Олександра Хижняка

e-mail Друк PDF

28 грудня перші керівники Полтавської області – голова обласної ради Олександр Біленький та голова облдержадміністрації Валерій Головко разом з головою Федерації боксу України Володимиром Продивусом вручили сертифікати на двокімнатну квартиру у місті Полтаві та її облаштування нашому земляку, чемпіону світу та Європи, майстру спорту України міжнародного класу з боксу Олександру Хижняку.

Фінансову допомогу на придбання житла – близько 780 тис. грн. – спортсмену надала  Федерація боксу України. У рамках обласної Програми  розвитку фізичної культури і спорту з обласного бюджету на вирішення соціально-побутових питань  Олександру Хижняку було виділено 500 тис. грн., а його батькові та по-сумісництву тренеру (теж Олександру Хижняку) винагороду  в сумі 100 тис. грн.

Голова обласної ради Олександр Біленький зазначив, що в наступному році  обласна рада планує придбати ще три квартири для вирішення соціально-побутових питань спортсменів Полтавщини, які вибороли призові місця на міжнародних  змаганнях:

– На наступний рік обласна влада запланувала подарувати ще три квартири спортсменам, які здобули перемоги у спорті. Крім того, ми виплачували стипендії нашим дефлімпійцям, паралімпійцям за їхні досягнення. І в 2018-му не збавлятимемо фінансових обертів. Готові фінансувати досягнення наших полтавських спортсменів, щоб заохотити, мотивувати їх, аби вони прославляли наш край, – сказав Олександр Біленький.

У заході також взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Роман Товстий, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації  Олександр Буцький, представники спортивної громадськості.

Нагадаємо, що з 16 по 24 червня 2017 року у м. Харків проходив чемпіонат Європи з боксу серед чоловіків, де Олександр Хижняк (вагова категорія 75 кг) провів шість боїв і впевнено виборов «золото» чемпіонату, а також за рішенням суддівської колегії був визнаний кращим боксером турніру.

30 червня 2017 року Олександр Біленький та Валерій Головко привітали полтавського боксера з черговою перемогою та вручили сертифікати: Олександру - на 30 тис. грн., а його тренеру – на 15 тис. грн.