До уваги громадських організацій, закладів охорони здоров’я, навчальних закладів медичного спрямування

e-mail Друк PDF

Регіональна рада Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» оголошує про початок конкурсного відбору на висунення кандидатів від Полтавщини на здобуття Відзнаки у 2018 році.

Громадська Відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» присуджується медичним працівникам України за значні результати в галузі охорони здоров’я, духовному й фізичному розвитку українського суспільства у номінаціях: «Найкращий лікар», «Найкращий медичний працівник», «Новатор охорони здоров’я», «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я», «Взірець служіння суспільству».

Базовими критеріями відбору претендентів на нагородження є духовність, порядність, гуманізм, милосердя, ініціативність, професійний та особистий розвиток кандидата.

Право пропонувати кандидатури на присудження Відзнаки мають громадські організації галузі охорони здоров’я, об’єднання (організації) пацієнтів, заклади охорони здоров’я різних форм власності, наукові установи та навчальні заклади медичного спрямування.

Подання на присудження Відзнаки кандидатам має містити:

– опис професійних здобутків, благодійної та громадської діяльності із зазначенням відповідності критеріям, визначеним в описах номінацій;

– презентацію діяльності кандидата у форматі ppt відповідно до опису (обсягом до 7 слайдів);

– заяву кандидата про згоду брати участь у конкурсі на присудження Відзнаки в поточному році, на збір та обробку персональних даних;

– протокол зборів (конференції) трудового колективу установи, в якій працює кандидат, або профспілкової організації цього колективу;

– протокол зборів (конференції) громадської організації, зокрема, профільної асоціації медичних працівників або організації пацієнтів, які його рекомендують для нагородження.

Детальну інформацію щодо конкурсу та Положення про відзнаку можна знайти на офіційному веб-сайті Відзнаки, а також на сторінці у мережі Facebook.