З нагоди 120-річчя від дня народження Юрія Горліса-Горського

e-mail Друк PDF

12 січня виконуючий обов’язки голови обласної ради, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко здійснив робочу поїздку в місто Решетилівку та взяв участь у засіданні «круглого столу», присвяченому 120-й річниці від дня народження Юрія Горліса-Горського (1898–1946) – українського військового і громадського діяча, старшини Армії УНР, письменника, який народився у с. Демидівка на Решетилівщині.

В приміщенні центральної районної бібліотеки зібралися прихильники та поціновувачі історичної особистості Юрія Горліса-Горського: представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, освітяни, представники творчої інтелігенції, громадські активісти, журналісти. Модератором заходу виступив директор районного краєзнавчого музею Юрій Кісіль.

Учасники зібрання переглянули презентаційний документальний фільм про життя та діяльність Юрія Горліса-Горського, обговорили питання увічнення його пам’яті, а також повернення забутих імен героїв – борців за незалежність рідної України.

* * *

Цього дня Анатолій Ханко відвідав свято "Новосанжарські щедрувальники на Решетилівщині" та привітав його учасників. Захід пройшов в рамках культурного обміну між Решетилівським та Новосанжарським районами, спрямованого на розвиток національної культури та духовності.