Олександр Біленький зустрівся з Героями України Сергієм Собком та Василем Зубаничем

e-mail Друк PDF

12 січня, перебуваючи з поїздкою на Сході України, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, разом із народним депутатом України, головою підкомітету з питань оборонно-промислового комплексу та військово-технічного співробітництва Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Артуром Герасимовим та заступником голови Луганської облдержадміністрації Сергієм Філем, зустрівся з Героями України – командиром 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади Сергієм Собком та командиром 10-ї гірсько-штурмової бригади Василем Зубаничем.

У військових частинах, якими командують Сергій Собко та Василь Зубанич, проходять службу за контрактом мешканці Полтавської області, тому під час зустрічі було розглянуто питання налагодження системної співпраці Полтавської обласної ради з цими бригадами.

Цього дня Олександр Біленький взяв участь у програмі «Тема дня» на телеканалі «UA: Донбас».

Також голова Полтавської обласної ради відвідав Званівську сільську об’єднану територіальну громаду Бахмутського району Донецької області, де проходив Всеукраїнський фестиваль вертепів. За словами Олександра Біленького, на фестивалі панувала чудова атмосфера Різдвяного дійства створюваного творчими колективами з усіх куточків України.