Віра. Сила. Любов

e-mail Друк PDF

Саме таку назву має проект БФ «Карітас Полтава», для підтримки жінок і матерів учасників АТО, презентований 15 січня на прес-конференції в ОКІА «Новини Полтавщини» за участі виконуючого обов’язки голови обласної ради, заступника голови обласної ради Анатолія Ханка.

Як повідомив директор благодійного фонду «Карітас Полтава» Володимир Раковецький, одним із проектів фонду 2018 року є створення груп взаємодопомоги для тих жінок, що перебувають у жалобі або чекають повернення своїх чоловіків, синів із зони бойових дій. За його словами, цей проект покликаний адаптувати жінок у суспільстві та нормалізувати їхній психолого-емоційний стан.

Психолог фонду Оксана Лашенкова наголосила, що у рамках реалізації проекту відбудеться не лише психологічна підтримка жінок, а й ряд інших комплексних заходів, серед яких екскурсії, зустрічі зі спеціалістами за потребою учасників проекту, фізіотерапія, безкоштовні консультації юриста, а також навчальні заняття та активне дозвілля дітей учасників антитерористичної операції.

Створення проекту «Віра. Сила. Любов» виконуючий обов’язки голови обласної ради, заступник голови обласної ради, учасник бойових дій в зоні АТО Анатолій Ханко назвав гарною громадською ініціативою, яку обласна рада обов’язково підтримає.

– Полтавська обласна рада не залишає поза увагою такі проекти, завжди підтримує соціально значимі громадські ініціативи. В тому числі ініціативи, які допомагають бійцям та їхнім родичам адаптуватися в сучасному світі після війни. На власному досвіді можу стверджувати, що війна завжди залишає після себе спогади. Часто – зовсім не позитивні. Тому така психологічна допомога дуже потрібна. – сказав Анатолій Ханко.

Довідково: БФ «Карітас Полтава» входить в одну з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі. Робота фонду має такі напрямки: допомога кризовим дітям, молоді та сім’ям; охорона здоров’я; допомога людям з особливими проблемами; соціальні проблеми міграції; допомога в надзвичайних ситуаціях. Громадська організація розробляє та впроваджує програми для забезпечення соціальної допомоги та підтримки населення України, незалежно від національної приналежності чи віросповідання.