Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

22 січня свій День народження відзначає Олександр Григорович Коросташов – Герой України, депутат Полтавської обласної ради VII скликання, член президії обласної ради.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, спільно з депутатським корпусом та виконавчим апаратом, щиро вітають Олександра Григоровича з особистим святом, зичать міцного здоров’я, родинного затишку, щедрої долі, благополуччя і щастя!
Ваша звитяжна праця у сільському господарстві, багаторічний досвід професійної та депутатської діяльності, знання та компетентність, активна робота в постійній комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин сприяють продовольчій безпеці Полтавщини, стабільному розвитку її економіки, зростанню добробуту територіальних громад.
Нехай і надалі Ваша життєва дорога буде позначена успіхами та здобутками на благо України, рідного Полтавського краю, та завжди зігріває тепло людської вдячності за добрі справи, зроблені Вами!