У Полтаві відзначили День Соборності України

e-mail Друк PDF

22 січня в Полтаві відбулося традиційне покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя прийняття Четвертого Універсалу Української Центральної ради.

В церемонії взяли участь перші керівники області – голова обласної ради Олександр Біленький та голова облдержадміністрації Валерій Головко, народний депутат України Андрій Река, депутати обласної ради, державні службовці, представники громадськості, трудових колективів, ветерани праці, учасники бойових дій.

В ході заходу Олександр Біленький разом з головою облдержадміністрації Валерієм Головком та народним депутатом України Андрієм Рекою вручили керівникам підприємств та установ Полтавщини Почесні відзнаки обласної ради та облдержадміністрації.

Цього дня в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбулися презентація збірки наукових статей «Полтавщина у роки Української революції 1917 – 1921 років» та авторська тематична екскурсія “Полтавщина в Українській революції. Національно-визвольні змагання 1920-1923 років ”.