Обговорено актуальні питання функціонування закладів освіти Полтавщини

e-mail Друк PDF

23 січня заступник голови обласної ради Анатолій Ханко взяв участь у нараді при голові облдержадміністрації Валерію Головку, на якій були розглянуті питання створення в області комплексів по наданню освітніх послуг, підготовки  до II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН та інші.

У нараді також взяли участь директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Харченко та ректори вищих навчальних закладів Полтавської області.

Питання подальшого функціонування навчальних закладів I–II рівнів акредитації є проблемним. Зараз вони фінансуються з державного бюджету України. Та вже з 1 вересня, ймовірно, державними вищими навчальними закладами I–II рівнів акредитації –  технікумами та коледжами – опікуватиметься обласний бюджет.

У ході наради були обговорені аспекти створення сучасної моделі освітнього простору, зокрема, комплексів по наданню освітніх послуг, зазначено, що обласна влада не допустить закриття жодного навчального закладу та сприятиме забезпеченню учнів якісними освітніми послугами.