Олександр Біленький: Оновлення матеріальної бази пожежно-рятувальних частин Полтавщини – це синергія зусиль області, міст, районів, держави

e-mail Друк PDF

25 січня в Полтаві відбулася урочиста передача сучасної пожежної техніки та аварійно-рятувального обладнання підрозділам Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області.

До рятувальників звернулися голова облдержадміністрації Валерій Головко, голова обласної ради Олександр Біленький, начальник Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області Володимир Салогуб, Кременчуцький міський голова Віталій Малецький, заступник Полтавського міського голови Віталій Нікіпелов.

Олександр Біленький, зокрема, зазначив, що політика Президента України реалізується, свідченням чого є матеріальні цінності, які сьогодні передаються рятувальникам Полтавщини.

– Переконаний, що незабаром сучасні пожежні машини будуть у кожному районі області. Оновлення матеріальної бази пожежн-рятувальних частин Полтавщини – це синергія зусиль області, міст, районів, держави, яка розрахована на якісний результат – збереження життя людей, – сказав Олександр Біленький.

В числі переданої техніки чотири пожежно-рятувальні автомобілі АЦ-4-60(5309)505М, пожежний автомобіль volkswagen caddy, оперативно-рятувальний катер, засоби пожежогасіння, аварійно-рятувальне обладнання.

За словами Володимира Салогуба, пожежна техніка придбана за кошти державного бюджету, оперативно рятувальний катер – за рахунок співфінансування з державного та обласного бюджетів, аварійно-рятувальне обладнання – за кошти місцевих бюджетів.

Перші керівники області оглянули пожежну техніку, обладнаненя та поспілкувалися з рятувальниками.

За інформацією сектору зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю Головного управління ДСНС у Полтавській області, пожежні автомобілі загальною вартістю понад 18 мільйонів гривень передані вогнеборцям з 4-ї пожежно-рятувальної частини міста Полтави, 6-ї – міста Гадяча, 10-ї – міста Решетилівки, 21-ї – міста Гребінки. Рятувальники міста Кременчука отримали аварійно-рятувальний човен, призначений для проведення пошуково-рятувальних робіт та гасіння пожеж вартістю в понад 1,6 мільйона гривень. Спеціальний автомобіль, volkswagen caddy для проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт при ліквідації ДТП, вартістю 72 тисячі євро передали рятувальникам 18-ї пожежно-рятувальної частини міста Лубен.