У місті Решетилівка відкрили новозбудований спортивний майданчик

e-mail Друк PDF

25 січня перші керівники Полтавської області – голова обласної ради Олександр Біленький та голова обласної державної адміністрації Валерій Головко – здійснили спільну робочу поїздку до Решетилівського району.

Разом із народним депутатом України, головою підкомітету з питань оборонно-промислового комплексу та військово-технічного співробітництва Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Артуром Герасимовим, народним депутатом України Олегом Кулінічем, заступником голови обласної ради Анатолієм Ханком, першим заступником голови облдержадміністрації Андрієм Пісоцьким, заступником голови облдержадміністрації Романом Товстим, головою Решетилівської райдержадміністрації Романом Перепелицею, начальником Управління у справах сім҆ ї, молоді та спорту Олександром Буцьким, директором Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Тимофієм Голбаном та директором Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Оленою Харченко керівники області взяли участь в урочистій церемонії відкриття новозбудованого футбольного майданчика, який увійшов до вже діючого спортивного комплексу Решетилівського аграрного ліцею імені І.Г.Боровенського.

Спортивний майданчик має футбольне поле зі штучним покриттям та трибуну, розраховану на 180 глядачів. Загальна кошторисна вартість будівництва об’єкта становить 2835,686 тис. грн., з них 2,7 млн. грн. було виділено з обласного бюджету в рамках обласної програми розвитку фізичної культури і спорту.

– Це найбільший та найкращий майданчик в області, – зазначив голова обласної ради Олександр Біленький. – Фактично він був побудований за місяць, але у зв’язку із погодними умовами, ми відкриваємо його тільки зараз. Цей спортивний комплекс хочемо також доповнити вуличними тренажерами, велодоріжками, роледромом та скейтдром, щоб не лише учні аграрного ліцею, а й всі жителі міста могли тут відпочивати.

Почесні гості привітали решетилівців із знаменною подією у житті територіальної громади, розрізали символічну стрічку та зробили традиційний удар по воротах.

Потому очільники області ознайомилися з оновленою спортивною базою Решетилівського аграрного ліцею імені І.Г.Боровенського та обговорили перспективи її розвитку.

У ході робочої поїздки Олександр Біленький та Валерій Головко також оглянули будівлю колишньої Решетилівської фабрики імені Клари Цеткін. Це одне з найстаріших підприємств художніх промислів України. Будівля закладу на сьогодні занедбана та потребує капітального ремонту.

– В рамках формування державного бюджету, у 2018 році закладено 30 млн. грн. для створення Всеукраїнського центру вишивки та килимарства з центром у місті Решетилівка, – сказав голова обласної ради Олександр Біленький. – Фінансування відбулося. Кошти вже на рахунках у Міністерстві культури України. Земля під фабрикою належить громаді, а будівля – концерну «Укрхудожпром» та якийсь відсоток – Фонду державного майна України. Тож наше сьогоднішнє завдання передати цю будівлю на баланс громади. Після цього я  не бачу перепон у тому, щоб до кінця року на місці цих руїн з’явився  новий класний Всеукраїнський центр вишивки та килимарства.

Насамкінець Олександр Біленький та Валерій Головко побували у 10-й державній пожежно-рятувальній частині міста Решетилівки та передали рятувальникам сучасну пожежну техніку і аварійно-рятувальне обладнання.