Олександр Біленький вручив нагороди переможцям обласного конкурсу "Самоврядування очима дітей"

e-mail Друк PDF

30 січня голова обласної ради, голова Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Олександр Біленький разом із виконавчим директором Асоціації Володимиром Микійчуком вручили нагороди переможцям обласного конкурсу образотворчого мистецтва серед дітей шкільного віку Полтавської області «Самоврядування очима дітей».

Конкурс, приурочений до Дня місцевого самоврядування, на Полтавщині проходив за ініціативи Олександра Біленького. Участь у творчому змаганні брали учні навчальних та позашкільних закладів освіти з усіх районів області. Оцінювали творчі роботи учасники Міжрегіонального Форуму «Взаємодія громад: можливості, виклики, технології», який відбувся в Полтаві 12 грудня.

–  У кінці минулого року в нас проходив Міжрегіональний Форум «Взаємодія громад: можливості, виклики, технології», його учасники і стали членами журі, які визначали переможців конкурсу, - розповів голова обласної ради, голова обласної Асоціації органів самоврядування Олександр Біленький. – Тобто, так зване пряме голосування, пряма демократія. Нашим завданням було побачити, як діти взагалі дивляться на місцеве самоврядування, як його розуміють. Тому ми запросили до участі в цьому мистецькому конкурсі всі райони Полтавщини, міста обласного підпорядкування. Сьогодні запевнили дітей, що такі конкурси будуть відбуватися систематично, адже ми готові разом із дітками реалізувати їхні ідеї.

У кожній віковій номінації (усього їх три)  рейтинговим голосуванням обрано по три переможці. Вони були нагороджені дипломами, грошовими преміями та солодощами. Дипломи також отрималиі керівники юних художників.

– Я впевнений, що керівники сьогоднішніх переможців зробили правильний вибір, адже пояснили дітям тематику конкурсу, допомогли знайти абстрактний підхід до втілення ідеї малюнку. Це допомогло дітям сформувати для себе свої завдання і побачити місцеве самоврядування по-своєму: у вигляді ріпки, дерева чи сови, –  сказав Олександр Біленький.

Нагадаємо: 12 грудня були названі переможці конкурсу дитячих малюнків «Самоврядування очима дітей».