Анатолій Ханко: Тільки молодь зможе змінити цю країну, підняти її з колін

e-mail Друк PDF

Про це заявив заступник голови обласної ради Анатолій Ханко  на урочистому відкритті II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів  Полтавського територіального відділення Малої академії наук України.

«Чотири роки тому молодь зрозуміла, що в тій «старій» Україні не можливо жити. Тому вона повстала проти «великої машини», яка складалася із прикормлених «силовиків», продажних засобів масової інформації, корумпованих політиків.  Ніхто не вірив, що можливо перемогти! Але ми це зробили.  На жаль, не обійшлося без жертв: дуже багато патріотів загинуло, – говорить Анатолій Ханко. – Я ще й досі відчуваю кров тих хлопців».

Анатолій Ханко також зазначив, що українські військовослужбовці не припиняють вірити в майбутнє України, уособленням якого сьогодні є молодь.

«Тільки молодь зможе змінити цю країну, підняти її з колін. Ті хлопці, які знаходяться зараз на «нулі», вірять в Вас.  Вони впевнені, що ви станете гідною заміною нинішній «еліті». Ніколи не припиняйте вірити в себе,  адже  Ваша перемога – перемога всієї України»

Довідково: Обласний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення МАН України проводився уже в 26 раз. Протягом 9-11 лютого програмою конкурсу передбачено написання учнями контрольних робіт з базових дисциплін та захист науково-дослідницьких робіт. До складу журі конкурсу-захисту ввійшли науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів міст Полтава та Кременчук.

Конкурс щороку збирає сотні талановитих школярів з усієї Полтавської області. Цього разу бажання взяти участь у регіональному етапі виявили 748 учнів-членів наукових товариств Полтавського територіального відділення МАН України. Переможці обласного етапу, які отримають найбільшу кількість балів, будуть направлені до м. Києва для участі у ІІІ Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту.