Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин

e-mail Друк PDF

У засіданні взяли участь голова комісії Валерій Капленко, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови облдержадміністрації Роман Товстий, депутати обласної ради: Володимир Литвин, Володимир Цибенко, Микола Первак, Олександр Коросташов, Василь Стасовський, Володимир Бобиль, Ігор Горжій, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, журналісти.

Комісія заслухала та взяла до відома інформації директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергія Фролова та начальника Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Вадима Чувпила про стан дотримання в області вимог Закону України «Про оренду землі» та  стан виплати орендної плати за використання земель власникам земельних часток (паїв) у 2017 році.

Також було розглянуто та взято до відома інформацію Департаменту економічного розвитку,  торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації про хід виконання пункту 7.3. Стратегічна ціль. 3. Розвиток сільських територій «Стратегії розвитку Полтавської області на період до 2020 року», яку доповіла Інна Іщенко.

Знайшла підтримку у депутатів інформація директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергія Фролова щодо фінансового забезпечення програм підтримки агропромислового комплексу області у нинішньому році.

Комісія рекомендувала внести на розгляд чергової сесії проекти рішень: «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної власності, які передані в оренду ТОВ «Єристівський гірничо-збагачувальний комбінат», «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної власності, які передані в оренду ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат», розглянули низку звернень до комісії та «Про звернення голови Чутівської райдержадміністрації С.М. Апряткіна щодо погодження вилучення земельної ділянки орієнтовною площею 2,00 га, розташованої на території Черняківської сільської ради Чутівського району, за межами населеного пункту, для розміщення під’їзної дороги».

У контексті звернення депутата обласної ради Володимира Куцовола щодо методичних рекомендації по створенню громадських сіножатей комісія рекомендувала Головному управлінню Держгеокадастру у Полтавській області вивчити дане питання.