Борімося і поборемо

e-mail Друк PDF

28 липня під головуванням прокурора області Андрія Миронова за участі заступника голови обласної ради Володимира Марченка відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів краю.

Фахівцями відповідних відомств та суду критично проаналізовано стан протидії організованій злочинності і корупції у першому півріччі 2011 року, а також опрацьовано першочергові завдання з реалізації нового антикорупційного законодавства.

Констатовано як конкретні здобутки у цій справі, так і адресні недоліки і прорахунки, точкові засоби впливу на які знайшли своє відображення у підсумковій Постанові координаційної наради.

Зокрема, поряд із заходами відомчого та суміжного спрямування актуалізовано й загальну потребу інтенсифікації профільної навчально - методичної роботи, популяризації положень нового антикорупційного законодавства та

відповідальності за його порушення у ЗМІ тощо.

 

У своєму виступі Володимир Марченко поінформував присутніх про те, що на реалізацію затвердженої обласною радою регіональної Комплексної програми профілактики правопорушень протягом 2008-2011 років було передбачено видатки з обласного бюджету у сумі 5 млн. 300 тис. гривень, які профінансовані у повному обсязі. Із них у поточному році – 800 тис. гривень.

Також наголошено, що за підсумками виконання обласного бюджету за перше півріччя є можливість профінансувати ряд додаткових заходів у контексті названої програми.

Принагідно висловлено й вдячність правоохоронцям за професійні дії з убезпечення процесу літнього оздоровлення дітей в області.