Олександр Біленький: Полтавців, які мають статус постраждалих учасників Революції Гідності, потрібно забезпечити пільгами

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький 5 березня  на щотижневій апаратній нараді в облдержадміністрації, яку вів голова облдержадміністрації Валерій Головко.

«Я б попросив зініціювати зміни до наших програм, з приводу цих людей, щоб вони були забезпечені пільгами, так само, як і інші категорії громадян, які підпадають під цей закон. Це невелика сума, але ми повинні врахувати всі рекомендації Президента України і реалізувати їх дуже швидко», – наголосив Олександр Біленький в контексті обговорення питання про надання послуг із соціальної підтримки населення в умовах децентралізації.

Нагадаємо, 21 листопада Президент підписав Закон №5697 з приводу особливого статусу поранених на Майдані. Депутати Верховної Ради України прийняли рішення щодо визначення абсолютно нової категорії, якій надаватиметься статус «Постраждалий учасник Революції Гідності».