Підписано угоди про фінансування проектів-переможців обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2017 року

e-mail Друк PDF

6 березня в обласній раді відбулася традиційна урочиста церемонія підписання угод про фінансування проектів-переможців обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2017 року.

Від обласної ради угоди підписав голова обласної ради Олександр Біленький, від органів місцевого самоврядування міст, районів, об’єднаних територіальних громад – їхні керівники.

Олександр Біленький побажав переможцям конкурсу успішної реалізації проектів та запросив до участі у конкурсі 2018 року.

Довідково: У 2017 році переможцями обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області було визначено 52 проекти з впровадження енергозберігаючих та енергоефективних технологій на об’єктах соціальної сфери; поліпшення соціальної інфраструктури населених пунктів; охорона навколишнього природного середовища; розвитку спортивної та туристичної інфраструктури населених пунктів. З них: 19 проектів сільських рад, 3 проекти селищних та міських рад міст районного значення, 14 проектів районних рад, міських рад обласного значення, об’єднаних територіальних громад, 16 спільних проектів територіальних громад сіл, селищ, міст, районних рад та об’єднаних територіальних громад. На їх реалізацію з обласного бюджету виділено майже 18 млн. грн. У рамках співпраці обласної ради з проектом «Реформа управління на сході України», що виконується GIZ за дорученням Уряду Німеччини, по 6 проектах співробітництва територіальних громад є домовленості щодо спільного фінансування заходів.