Новини з Автозаводського району

e-mail Друк PDF

Відбулася сесія Автозаводської районної ради

28 липня пройшла VІІ сесія Автозаводської районної ради м.Кременчука. Депутати заслухали звіт про роботу райвиконкому зі зверненнями громадян, інформацію про забезпечення виконання законів України «Про доступ до публічної інформації» та «Про засади запобігання і протидії корупції», прийняли уточнення показників районного бюджету у зв’язку з додатковим надходженням коштів з міського бюджету та отриманням субсидій і дотацій з державного бюджету. Зокрема, на косіння трави та карантинних рослин на пустирях та у парках району передбачено додатково виділити 95 тисяч гривень.

 

Крім того, депутати розглянули низьку земельних питань. Так, 34 громадянам були надані дозволи на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва гаражів біля кооперативу «Квартал 278», по вулиці Московській в районі гаражного кооперативу «Автолюбитель КрАЗ», по вулиці Київській біля кооперативу «Кокон», та по вулиці Київській (гаражний кооператив «Тополь»). Ще 10 громадянам були передані у власність земельні ділянки для будівництва та обслуговування індивідуальних жилих будинків. Сесія пройшла жваво, з емоційним обговоренням окремих питань. Всього депутати Автозаводської районної ради розглянули та прийняли 14 рішень.

 

 

У «Супутнику» розпочався третій тур

У суботу, 30 липня, в спортивно-оздоровчому комплексі Автозаводської районної ради «Супутник» розпочався третій тур. До табору приїхала 151 дитина, що значно більше ніж у І-ому та ІІ-ому турі. Як повідомив директор СОК «Супутник» Геннадій Панов, особливістю третього тура стало те, що більшість дітей, які прибули до табору на відпочинок – юні спортсмени. У серпні на березі Псла відпочинуть та проведуть свої тренування боксери, борці, баскетболісти, та діти, які займаються іншими видами спорту - всього 122 юних спортсмени із ДЮСШ-2, районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та інших спортивних закладів.

У п’ятницю, 5 серпня, в СОК «Супутник» відбудуться урочистості з приводу відкриття третього туру. Всього за підсумками сезону 2011 року у таборі відпочили та оздоровилися 389 дітей, що більше, ніж у сезоні 2010 року.

Нагадаємо, що після завершення третього туру, у «Супутнику» планується організувати відпочинок для людей похилого віку. На березі Псла має оздоровитися майже 500 ветеранів у декілька турів по 6 днів кожний. Торік у «Супутнику» після закінчення дитячих змін відпочили 394 пенсіонери. Ініціатором та організатором оздоровлення кременчуцьких ветеранів у районному дитячому таборі є голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко.

Григорія Брижаху поздоровили із ювілеєм

Сьогодні, 1 серпня, перший заступник голови Автозаводської районної ради з питань діяльності виконавчого органу Григорій Брижаха святкує своє 60-річчя. На апаратній нараді райвиконкому ювіляра тепло привітали голова райради Володимир Коваленко та колектив райвиконкому. Відмічаючи заслуги Григорія Брижахи, який на цій посаді працює з 2002 року, а до того очолював міський будівельний комбінат, Володимир Коваленко назвав виконання програми «Житло – військовим», вивіз боєприпасів артскладу з центру міста, облаштування парку Миру та багато іншого. Було відзначено, що протягом 1997 – 2005 років завдяки ініціативі Автозаводського райвиконкому та будівельного комбінату сім’ї військовослужбовців Кременчуцького гарнізону отримали близько 1200 квартир. Вивезення боєприпасів артскладу позбавило мешканців Кременчука величезної небезпеки, а Музей військової техніки під відкритим небом у парку Мира та Гонг Миру стали візитними картками міста.

Віктор Крук