Олександр Біленький: «Головне – ми почули один одного»

e-mail Друк PDF

12 березня голова обласної ради Олександр Біленький зустрівся з представниками Білецьківської сільської ради Кременчуцького району на чолі з Білецьківським сільським головою Анною Самойлюк.

Темою розмови стало питання організації регіонального ландшафтного парку «Кременчуцькі плавні», який охоплює частину території Білецьківської сільської ради.

У ході зустрічі було відпрацьовано механізм контролю з боку представників громади за роботою РЛП «Кременчуцькі плавні».

Голова обласної ради Олександр Біленький зазначив важливість співпраці влади з громадськістю, вчасної комунікації для конструктивного вирішення питання.

«Співпраця влади з громадськістю буде спрямована на збереження та розвиток земель, які мають важливе ландшафтне, географічне та екологічне значення, – сказав Олександр Біленький. – Головне – ми почули один одного».

У зустрічі взяли участь голова постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування Ігор Горжій, депутати обласної ради: Валерій Чечель, Володимир Барчук, директор Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Ігор Піддубний, начальник Державної екологічної інспекції у Полтавській області Вадим Осипенко, начальник відділу юридичного та кадрового забезпечення виконавчого апарату обласної ради Наталія Тернова.