Анатолій Ханко: Ми повинні бути одним великим, єдиним цілим, щоб перемогти російського агресора

e-mail Друк PDF

14 березня в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі відбулися урочистості з нагоди Дня українського добровольця.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять земляків, які загинули, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України.

Від імені Полтавської обласної ради Українських добровольців, рідних загиблих героїв, волонтерів, військовослужбовців, представників громадськості привітав виконуючий обов’язки голови обласної ради, заступник голови обласної ради, учасник бойових дій антитерористичної операції на Сході України Анатолій Ханко.

Він висловив вдячність захисникам України та батькам загиблих героїв: «Хочу сказати спасибі тим хлопцям, які не злякалися, на сховалися, а пішли воювати за нашу державу. Вічна слава героям, які загинули на українсько-російській війні. Велика пошана та вдячність батькам загиблих хлопців за те, що виховали мужніх патріотів».

Анатолій Ханко звернувся до бойових побратимів з проханням не забувати родини загиблих бійців, турбуватися про них.

«Хочу звернутися до добровольців, всіх учасників російсько-української війни з проханням – не забувати про родини загиблих, їхніх батьків, дружин, а особливо дітей, – наголосив Анатолій Ханко. – Кожен із нас може взяти за руку цю дитину і піти з нею в школу, на футбол чи дитяче свято».

Заступник голови обласної ради закликав земляків до єдності у відстоюванні миру на українській землі.

«Україна сьогодні – держава, яка воює. Тому ми повинні бути одним великим, єдиним цілим, щоб перемогти російського агресора, відстояти мир на нашій землі», – сказав Анатолій Ханко.

Рідним загиблих добровольців були вручені ордени «Лицарський Хрест Добровольця».

Учасників зібрання привітали дитячі творчі колективи та майстри сцени.

 

 

 

 

.