Ігор Горжій: Екологічно небезпечне звалище битих ртутних лам біля Супрунівки потрібно якнайшвидше ліквідувати

e-mail Друк PDF

15 березня в ОКІА «Новини Полтавщини» відбулася прес-конференція голови постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування Ігоря Горжія та депутата Полтавської міської ради Олега Бєлоножка. Темою розмови стала небезпечна екологічна ситуація на території Супрунівської сільської ради Полтавського району, яка виникла внаслідок стихійного звалища битих ртутних ламп.

Ігор Горжій акцентував увагу на заподіяній шкоді довкіллю та здоров’ю людей, закликав Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Полтавській області та Державну екологічну інспекцію в Полтавській області вжити термінових заходів для ліквідації екологічно небезпечного звалища.

«Екологічно небезпечне звалище битих ртутних ламп біля Супрунівки потрібно якнайшвидше ліквідувати», – зазначив Ігор Горжій.

На його думку, для ефективного вирішення проблеми необхідно створити робочу групу за участю депутатів, науковців, екологів, представників правоохоронних, контролюючих органів та громадськості.

Також Ігор Горжій наголосив на важливості вирішення в Україні й на Полтавщині, зокрема, питання утилізації використаних ртутних ламп, інших шкідливих відходів.