Олександр Біленький: Подвиг Карпатських січовиків – це приклад справжньої жертовності та любові до України

e-mail Друк PDF

15 березня голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький разом із головами Закарпатської, Івано-Франківської та Львівської обласних рад, а також головою Закарпатської облдержадміністрації взяв участь у мітингу-реквіємі з нагоди 79-ї річниці проголошення Карпатської України на чолі з її Президентом Августином Волошиним. Захід відбувся у меморіальному парку «Красне поле» поблизу м. Хуст, що на Закарпатті.

Керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представники духовенства, молоді, громадськості вшанували пам’ять загиблих Карпатських січовиків, які віддали життя за Карпатську Україну.

«Це Крути під Хустом. Так ми називаємо подію, коли проти набагато потужніших сил агресора виступили патріотично-налаштовані військовики та громадськість, – зазначив у своєму виступі на мітингу Олександр Біленький. – Це приклад справжньої жертовності та любові до України. У той час на захист та допомогу молодій українській державі в боротьбі проти агресора з’їжджалися патріоти з усією України. Серед них – Юрій Горліс-Горський, уродженець Полтавщини».

Також Олександр Біленький підкреслив, що вшанування подвигу Карпатських січовиків за участю представників різних областей України символізує єдність українського народу.

«Сьогодні на цьому місті ми, разом із колегами з інших областей, для того, щоб продемонструвати – український народ – єдиний! Ми разом, нас не роз’єднати, ми – переможемо», – наголосив голова Полтавської обласної ради.