Депутати розглянули виконання Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки

e-mail Друк PDF

16 березня під головуванням Сергія Шевчука відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури.

У засіданні взяли участь виконуючий обов’язки голови обласної ради, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь, депутати обласної ради Валерій Прядко, Олександр Путря, Петро Ворона, Валентина Крутько, Олег Сазонов, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, закладів освіти та культури, представники громадськості, журналісти.

Комісія заслухала інформацію директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олени Харченко про підсумки виконання Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки за 2017 рік та плани на 2018 рік. За результатами обговорення, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації рекомендовано забезпечити співпрацю в реалізації заходів програми з військовими комісаріатами, а також вивчити питання про створення в м. Полтава музею учасників АТО.

Депутати розглянули низку профільних проектів рішень, які планується внести до проекту порядку денного наступної сесії обласної ради, зокрема: «Про заснування премій Полтавської обласної ради», «Про оголошення в Полтавській області 2018 року Роком художника Михайла Дмитренка», «Про використання революційного прапора Організації українських націоналістів на території Полтавської області» та інші.

Комісія підтримала напрямки реорганізації інтернатних закладів Полтавської області, на базі яких будуть створені ліцеї наукового, спортивного та мистецького профілю.