Олександр Біленький: полтавців-учасників АТО ми повинні забезпечити земельними ділянками першочергово

e-mail Друк PDF

26 березня, за участі голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького, відбулася щотижнева апаратна нарада в облдержадміністрації, яку вів голова облдержадміністрації Валерій Головко.

У контексті питання про стан забезпечення учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО земельними ділянками сільськогосподарського призначення державної власності на території області Олександр Біленький звернув увагу начальника Головного управління Держгеокадастру в Полтавській області Вадима Чувпила на необхідність першочергового забезпечення земельними ділянками учасників АТО – мешканців Полтавської області.

Є ситуації, коли певні «ділки» збирають заяви від хлопців-АТОвців, не обов’язково з Полтавської області. В район заходить пакет документів на 20-25 учасників бойових дій із інших областей у той час, коли місцеві бійці не забезпечені землею,  – сказав голова обласної ради.

Також Олександр Біленький навів приклад, коли учасникам АТО відмовляють в отриманні земельних ділянок, посилаючись на їх належність до природо-заповідних територій.

– Місцеві ради погодили отримання земельних ділянок АТОвцями, а в Головному управлінні Держгеокадастру в області їм говорять, що ці ділянки віднесені до природо-заповідних територій. Це тоді, коли державна екологічна інспекція стверджує зворотне. Отже, виходить замкнуте коло, – наголосив Олександр Біленький.

Учасники наради також розглянули звіт про роботу Полтавської торгово-промислової палати за 2017 рік та завдання на 2018 рік; стан децентралізації заходів із надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД.