В Полтавській обласній раді презентували кращі практики місцевого самоврядування

e-mail Друк PDF

26 березня в обласній раді відбулася зустріч з делегацією керівників органів місцевого самоврядування Запорізької області, які перебувають на Полтавщині з навчальною поїздкою на запрошення Полтавського відокремленого підрозділу

Заступник керівника апарату-керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Черкас презентувала кращі практики місцевого самоврядування. Йшлося, зокрема, про досвід роботи Полтавської обласної ради з реалізації Бюджету участі Полтавської області, здобутки обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області, впровадження програмного комплексу з електронного документообігу «Аскод», створення Фонду розвитку територій.«Центр розвитку місцевого самоврядування».

Як зазначила Оксана Черкас, успішна реалізація намічених завдань стала можливою завдяки активній позиції голови обласної ради Олександра Біленького, підтримці його ініціатив органами місцевого самоврядування, конструктивній співпраці обласної ради з місцевими радами, Полтавською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування та громадами.

У форматі діалогу відбулося обговорення презентації. На запитання гостей відповіли заступник керівника апарату-керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Черкас, виконавчий директор Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микійчук, заступник начальника відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради Віктор Гришко, директор Полтавського відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування» Ірина Балибіна, радники Центру: з місцевих фінансів – Тетяна Паутова та з регіонального розвитку – Вадим Штефан.

Як повідомила Ірина Балибіна, у рамках навчальної поїздки її учасники відвідають Шишацьку селищну, Мачухівську сільську, Білоцерківську сільську та Решетилівську міську об’єднані територіальні громади та ознайомляться з їх роботою, а також візьмуть участь у тематичному семінарі.