В Полтавській обласній раді відбувся круглий стіл із актуальних питань розвитку місцевого самоврядування

e-mail Друк PDF

28 березня в обласній раді відбувся круглий стіл із актуальних питань розвитку місцевого самоврядування за участю представників органів місцевого самоврядування Харківської, Сумської та Полтавської областей.

Захід організовано за підтримки Полтавського відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування» та Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування.

Учасники круглого столу, модератором якого виступила заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Черкас, розглянули актуальні питання розвитку місцевого самоврядування в контексті суспільно значущих та управлінських ініціатив, запроваджених обласною радою. Йшлося про Бюджет участі Полтавської області, обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області, Фонд розвитку територій області, систему електронного документообігу «АСКОД».

Зі свого боку харків’яни поділилися досвідом щодо організації роботи Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області – першої на теренах України громадської організації, яка об’єднала органи місцевого самоврядування на рівні області. Її перший віце-президент та виконавчий директор Микола Тітов розповів про діяльність Асоціації та ініціативи, спрямовані на розвиток Харківщини, співпрацю з органами виконавчої влади та територіальними органами міністерств та відомств України в Харківській області. За словами Миколи Тітова, Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області сьогодні об’єднує 429 рад різного рівня, що складає 97,4% від загальної кількості місцевих рад області, у тому числі 8 об’єднаних територіальних громад.

Також було обговорено шляхи вдосконалення роботи виконавчих апаратів обласних рад. Напрацювання в цьому питанні презентували керуючі справами виконавчих апаратів обласних рад: Харківської – Сергій Клименко, Сумської – Вікторія Патютько, Полтавської – Оксана Черкас.

У роботі круглого столу взяв участь виконавчий директор Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микійчук.