Олександр Біленький: Ми повинні розробити пілотний проект щодо облаштування багатоквартирних будинків для людей з інвалідністю

e-mail Друк PDF

2 квітня, за участі голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького, відбулася щотижнева апаратна нарада в облдержадміністрації, яку вів голова облдержадміністрації Валерій Головко.

У контексті питання про впровадження нової системи забезпечення технічними засобами реабілітації осіб з інвалідністю Олександр Біленький звернув увагу на необхідність встановлення підйомних механізмів у багатоквартирних житлових будинках області.

«Встановлення підйомних механізмів у багатоквартирних житлових  будинках полегшить життя людей з інвалідністю. Такі люди не повинні  постійно перебувати в квартирі. Вони мають прогулюватися на свіжому повітрі. Тому важливо знайти технічну можливість вирішення цієї проблеми. Не погано було б створити та впровадити пілотний проект для забезпечення багатоквартирних будинків сучасними східцевими підйомниками», – сказав Олександр Біленький.

Також Олександр Біленький наголосив, що органи місцевого самоврядування територіальних громад області мають  долучитися до реалізації цієї ініціативи.

«Я розумію, що впровадження такого пілотного проекту не відбудеться без співфінансування або взагалі бажання органів місцевого самоврядування області. Адже багато дозвільних документів для встановлення будь-яких підйомних механізмів надає саме місцева влада», – зазначив голова обласної ради.

Учасники наради також розглянули питання про передачу райдержадміністраціям повноважень щодо проведення конкурсів із перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах; формування Переліку природоохоронних заходів для фінансування з Фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2018 році; стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації та небезпечні події, які виникли на території області; виконання доручення голови облдержадміністрації щодо розробки проекту Концепції розвитку Інтернет-послуг до соціально значущих місць в області із визначенням джерел фінансування.