Депутати обговорили перспективи розвитку комунальних видавництв

e-mail Друк PDF

4 квітня під головуванням Інни Авраменко відбулося засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь, депутати обласної ради: Олександр Сухань, Володимир Литвин, Дмитро Півень, заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Черкас, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласної ради, комунальних підприємств, журналісти.

Депутати заслухали інформацію директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторії Пилипенко про щорічну письмову звітність керівників підвідомчих підприємств (установ, організацій), які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області, та обговорили перспективи їхнього розвитку. У контексті даного питання заступник голови обласної ради Анатолій Ханко звернув увагу на необхідність оновлення матеріально-технічної бази обласних комунальних видавництв.

«Потрібно сприяти розвитку обласних комунальних видавництв, забезпечити їх сучасним друкарським обладнанням, зробити конкурентоздатними», – наголосив Анатолій Ханко.

Наразі комісія рекомендувала Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації провести моніторинг стану справ у комунальному секторі видавничо-поліграфічної галузі області та внести пропозиції щодо перспектив розвитку обласних комунальних видавництв.

Потому комісія проаналізувала підсумки та перспективи діяльності «Науково-редакційного підрозділу – центру по дослідженню історії Полтавщини» Полтавської обласної ради з нагоди 25 річчя від дня заснування, визнала роботу цієї комунальної установи ефективною та підтримала продовження трудового контракту з її директором Олександром Білоуськом.

Також депутати розглянули питання про організацію роботи з висвітлення діяльності обласної влади в ЗМІ, практику запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Полтавській обласній раді протягом 2017 року, звернення до комісії.