За результатами обговорення назви полтавського аеропорту переміг варіант, пов'язаний з ім’ям Івана Мазепа, – Анатолій Ханко

e-mail Друк PDF

Про це під час прес-конференції, на якій було презентовано результати публічної консультації щодо назви міжнародного летовища в місті Полтаві, заявив заступник голови обласної ради Анатолій Ханко.

Всього в голосуванні взяли участь 6 тисяч 840 громадян – мешканців Полтавської області з них – 2 тисячі 387 віддали свої голоси  за назву аеропорту на честь гетьмана Івана Мазепи.

«Після цього голосування, ми звернемося до заступника голови облдержадміністрації Андрія Пісоцького, який курує тему аеропорту. Згідно юридичних аспектів, спочатку повинно пройти обговорення назви в колективі аеропорту. І тільки потім, адміністрація підготує подання до обласної ради. Далі – вирішуватимуть депутати», – зазначив Анатолій Ханко.

Нагадаємо: Протягом двох місяців громадськість обговорювала, на честь якого видатного діяча має бути названий Міжнародний аеропорт «Полтава». Серед можливих варіантів – Микола Гоголь, Іван Котляревський, Іван Мазепа, Симон Петлюра, Григорій Сковорода. Полтавська область стала першою в Україні, де пройшли публічні консультації.