На порядку денному – питання житлово-комунального господарства

e-mail Друк PDF

6 квітня постійна комісія обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку розглянула профільні питання, внесені до проекту порядку денного дев’ятнадцятої сесії обласної ради.

У засіданні, яке вів голова комісії Ігор Сірик, взяли участь  заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, депутати обласної ради: Сергій Гамза, Валерій Чечель, Микола Горб, Наталія Макаруша, Валентин Несен, Микола Первак, Іван Сидоренко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадськості, журналісти.

Комісія підтримала проекти сесійних рішень щодо  змін до Програми підтримки населення, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Полтавської області для виконання заходів з енергозбереження на 2015–2020 роки; встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів обласного бюджету Полтавської області та коштів підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Полтавської області; створення комунального підприємства «Полтавська обласна агенція з енергоефективності» Полтавської обласної ради»; затвердження переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету, відповідно до Обласної програми «Питна вода Полтавщини» на 2011-2020 роки, у 2018 році та інші.

За результатами голосування, проект рішення «Про реорганізацію комунальної установи «Рятувально-водолазна служба» Полтавської обласної ради» підтримки у членів комісії не знайшов, його рекомендовано доопрацювати.

Також депутати обговорили питання про результати проведення аудиту комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» і Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Полтаватеплоенерго» та виділення коштів Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації на утримання чотирьох чоловік аварійно-диспетчерської служби; проаналізували та схвалили пропозиції управління майном обласної ради про передачу зовнішніх ділянок теплових мереж до житлових будинків, розташованих в м. Полтава за адресами: вул. Бідного, 18, вул. Головка, 17, вул. Головка, 19 та обладнання, встановленого в котельні «Левада - 4» із власності ТОВ «Сучасний дім» у спільну власність територіальних громад, сіл, селищ, міст Полтавської області та про передачу водопровідної насосної станції, розташованої за адресою: с. Розсошенці, вул. Перспективна, 3н із власності ТОВ «Будівельна компанія «Комбінат виробничих підприємств» у спільну власність територіальних громад, сіл, селищ, міст Полтавської області.