Депутати погодили внесення змін до обласних програм: відбулася бюджетна комісія Полтавської облради

e-mail Друк PDF

Сьогодні, під головуванням Миколи Бондаря, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном. На розгляд депутатів винесли 41 питання, а також ряд заяв та звернень.

У роботі комісії взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, перший заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Андрій Пісоцький, депутати обласної ради, керівники департаментів та управлінь облдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, обласних організацій, установ, підприємств, представники громадськості, журналісти.

Комісія погодила укладення трудових контрактів із керівниками суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області та керівниками суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області, які пройшли конкурсний відбір.

Депутати схвалили внесення змін до ряду обласних програм: Програми підтримки населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Полтавської області для виконання заходів з енергозбереження на 2015 – 2020 роки; обласної Програми відзначення кращих медичних працівників на 2017-2021 роки; регіональної цільової Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки з урахуванням регіональних пріоритетів Полтавської області на 2017 – 2021 роки («Довкілля – 2021»); Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року та інші.


Також знайшли підтримку в депутатів проекти рішень щодо реорганізації обласних комунальних закладів галузі освіти, охорони здоров’я, культури.

 

Відповідно до порядку денного, комісія розглянули й інші бюджетні та майнові питання.