Депутати обласної ради ознайомилися з перспективами ремонту мосту через річку Сулу

e-mail Друк PDF

11 квітня, в рамках заходів дев’ятнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко та депутати обласної ради оглянули стан мосту через річку Сулу біля с. Млини Лохвицького району.

За інформацією голови Лохвицької райдержадміністрації Володимира Рязанова, на сьогодні ця мостова споруда перебуває в аварійному стані, зазнає руйнувань. Її пропускна здатність обмежена, тому рух транспорту регулюється світлофорами. На замовлення райдержадміністрації розроблено проектну документацію на ремонт мосту та будівництво шлюзу-регулятора, який забезпечить підвищення рівня води у річці Сулі, та мінімізує загорання покладів торфу в болотах. За цінами 2016 року вартість робіт становить 13 млн. грн., втім після перерахунку орієнтовно зросте до 30 млн. грн.

За словами Володимира Рязанова, район не має таких коштів, тому сподівається на фінансову допомогу з області, підтримку депутатського корпусу обласної ради. Запропоновано співфінансування робіт: з обласного бюджету – 70%, з районного – 30%.

Депутати обговорили технічні та фінансові сторони проекту, констатували що він має важливе соціально-економічне значення для громад Лохвицького району та потребує реалізації.