Хвала рукам, що пахнуть хлібом

e-mail Друк PDF

5 серпня, у ході робочої поїздки до Гадяцького району, голова обласної ради Іван Момот взяв участь у районному святі «Обжинки – 2011».

Цього року, незважаючи на складні погодні умови,  у районі зібрано понад 61,5 тисячі тонн ранніх зернових при середній врожайності 33 центнери з гектара.

Високими трудовими здобутками відзначилися ТОВ «Маяк», КСП «Зелений гай», виробничий підрозділ імені Шевченка ТОВ «Агрофірма імені Довженка», ПрАТ «Гадяцьке бурякогосподарство», СПОП «Нива» та інші.

На Соборному майдані у Гадячі зібралися делегації 30 агропідприємств району, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, жителі міста.

Вітаючи хліборобів району з трудовою перемогою, голова обласної ради Іван Момот зазначив, що Полтавщина по праву вважається житницею України - трудівниками ланів області у нинішньому році зібрано півтора мільйона тонн ранніх зернових культур.

-Достойне 4 місце в області по валовому збору зерна виборов Гадяцький район, зробивши вагомий внесок у полтавський коровай, - наголосив Іван Момот.

Він щиро подякував хліборобам району за нелегку працю, за хліб, за любов до землі, за вірність і відданість їй, побажав добра, щастя, здоров’я, достатку, нових трудових перемог.

Сільських трудівників також привітали голова райдержадміністрації, депутат обласної ради Володимир Беседа, голова районної ради Олександр Міняйло, депутат обласної ради Анатолій Попельнюх. Володимир Беседа, зокрема, підкреслив, що гадяччани добре засвоїли народну мудрість «Буде хліб – буде й до хліба», тому своєю наполегливою працею роблять і надалі робитимуть все для того, щоб земля віддячувала сторицею.

Кращих працівників сільгосппідприємств нагородили відзнаками обласної ради, райдержадміністрації, районної ради, цінними подарунками.

Завершилося свято традиційним обмолочуванням останніх колосків врожаю ранніх зернових 2011 року та святковим концертом.