Органи місцевого самоврядування Полтавщини готові до конструктивного діалогу з видобувними компаніями за умови соціальної відповідальності

e-mail Друк PDF

Про це та інші актуальні питання йшлося під час розширеного засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради, яка відбулася 18 квітня.

У засіданні взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, заступник голови Анатолій Ханко, голови районних рад, міські голови, голови райдержадміністрацій, керівники ПАТ «Укргазвидобування», Полтавської дирекції ПАТ «Укрпошта», представники громадськості та журналісти.

Головуючий Олександр Біленкий вказав на недопустимість споживацького підходу збоку видобувних компаній до територій, де здійснюється видобуток. Зі свого боку директор з земельних відносин ПАТ «Укргазвидобування» Володимир Соколовський запевнив присутніх у готовності компанії до діалогу, поінформував про її стратегічні цілі та готовність брати участь у розвитку Полтавського регіону.

Обговорюючи питання, учасники засідання висловилися щодо необхідності налагодження співпраці між органами місцевого самоврядування і ПАТ «Укргазвидобування».

Також на засіданні були розглянуті питання про реформування відділень Полтавської дирекції ПАТ «Укрпошта», напрями Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області на 2018 рік, проект «Школа місцевого самоврядування» Асоціації органів місцевого самоврядування області.