Анатолій Ханко: В пріоритеті Полтавської обласної ради – розвиток українського села

e-mail Друк PDF

Про це виконуючий обов’язки голови Полтавської облради, заступник голови Анатолій Ханко зазначив під час засідання круглого столу «Партнерство заради розвитку сільських територій Полтавщини» в Полтавській державній аграрній академії.

«Українське село завжди було тією точкою опори, на яку спирається весь агросектор. Сьогодні в пріоритеті депутатів Полтавської обласної ради –  підтримка та розвиток українського села. Це, в першу чергу, запровадження нових інфраструктурних проектів. Ми маємо зробити так, щоб молодь масово не залишала сільські місцевості, щоб хотіла працювати в селі. Для цього вона має бути забезпечена високооплачуваною роботою, гідними умовами проживання», - сказав Анатолій Ханко.

В заході також беруть участь науковці, експерти, представники бізнесу та місцевих громад області.

Програма круглого столу передбачає ознайомлення із сучасним станом та перспективними напрямками розвитку об’єднаних територіальних громад Полтавщини, особливостями реалізації Обласної програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року, напрямками реалізації наукового потенціалу Полтавської державної аграрної академії, як запоруки розвитку об’єднаних територіальних громад.  Також учасники заходу обговорять теоретичні основи кластерного підходу у розвитку сільських територій, проаналізують практичний досвід Семенівського району, розглянуть Програму кредитування сільськогосподарських виробників.