Грамотами Полтавської обласної ради відзначені активісти Товариства Червоного Хреста України

e-mail Друк PDF

25 квітня в Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбулися урочистості з нагоди 100-річчя з часу заснування всеукраїнської добровільної громадської гуманітарної організації Товариство Червоного Хреста України.

У заході взяли участь керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представники місцевих осередків організації, в числі яких медичні та соціальні працівники, волонтери.

Від Полтавської обласної ради активістів Товариства Червоного Хреста України привітав виконуючий обов’язки голови обласної ради, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко.

«Я гордий з того, що причетний до добрих справ Товариства Червоного Хреста України, – зазначив Анатолій Ханко. – Вже 18 років є донором, регулярно здаю кров. Представників Товариства Червоного Хреста я зустрічав у лікарнях, будинках-інтернатах, на Майдані та російсько-українській війні. Вони допомагали людям, виявляли милосердя, людяність та співчуття».

Анатолій Ханко наголосив на важливості залучення до Товариства Червоного Хреста України молоді, запевнив у підтримці обласної організації з боку Полтавської обласної ради, подякував членам організації за плідну працю та вручив нагороди.

Грамотами обласної ради нагороджені заступник голови обласної організації Товариства Червоного Хреста Валентина Родик, голови місцевих осередків організації: м. Горішні Плавні – Наталія Сизченко, Полтавського району – Ольга Бабич, Машівського району – Ольга Лисейко, Миргородського району – Олена Мальцева.