Основні заходи Полтавської обласної ради на 08–12.10.2018р.

08.10.2018, 11.00, к. 422 – Засідання Президії обласної ради за участі голови обласної ради О.Ю. Біленького.

09.10.2018, 11.00, ОКІА "Новини Полтавщини", к. 517 прес-конференція першого заступника голови обласної ради Холода Є.М. та голови постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування Горжія І.Г. на тему: "Екологічна ситуація на Полтавщині".

09.10.2018, 14.00, к. 422 – Засідання конкурсної комісії з відбору на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради» за участі заступника голови обласної ради А.М. Ханка.

10.10.2018, 10.00, к. 422 – Засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку, до проекту порядку денного якого внесено наступні питання:

1. Про затвердження Правил користування водними об’єктами для плавання на маломірних (малих) суднах у Полтавській області.

2. Про надання фінансування КП ПОР «Полтававодоканал» у сумі 10 млн. грн. для можливості погашення податкового боргу з ПДВ.

3. Про надання згоди ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» на впровадження на підприємстві двоставкових тарифів на теплову енергію (Про надання дозволу на встановлення двоставкових тарифів на теплову енергію та підтвердження приєднаного теплового навантаження для всіх категорій споживачів ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»)

4. Про розміщення вагових комплексів на території Полтавської області.

5. Про прийняття індивідуального теплового пункту за адресою: м. Полтава, вул. О. Бідного,18 у спільну власність територіальних громад, сіл, селищ, міст Полтавської області, з подальшою передачею на баланс в господарське відання ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

6. Про передачу зовнішньої каналізаційної мережі на об’єкті: «Будівництво каналізаційної мережі по пров. Братів Зернових в м. Полтава» із комунальної власності територіальної громади м. Полтава у спільну власність територіальних громад, сіл, селищ, міст Полтавської області на баланс, у господарське відання, як внесок до розміру статутного капіталу КП ПОР «Полтававодоканал».

7. Про передачу зовнішньої каналізаційної мережі на об’єкті: «Будівництво каналізаційної мережі по вул. Пирятинській в м. Полтава (с. Івонченці)» із комунальної власності територіальної громади м. Полтава у спільну власність територіальних громад, сіл, селищ, міст Полтавської області на баланс, у господарське відання, як внесок до розміру статутного капіталу КП ПОР «Полтававодоканал».

8. Про припинення діяльності ОКП «Лабораторія контролю умов праці».

9. Про розгляд звернення Чалик О.В. щодо підтвердження факту її звільнення з посади директора ОКП «Лабораторія контролю умов праці».

10. Про стан автомобільних доріг області та перспективи їх ремонту у 2018 році.

11. Про виділення коштів на капітальний ремонт автомобільних доріг Т-17-11 в межах села Мала Кохнівка та О 1711152 (/М-22/ - Потоки), які знаходяться у незадовільному технічному стані.

12. Про виділення коштів на аварійний ремонт дороги О1710369 Н/ - 12/ Мала Рублівка – Рунівщина /М 03/ (км 0+000 - 22+079) на території Котелевського району.

13. Про звернення мешканців будинку по вул. Соборності, 44 у м. Полтава до депутата обласної ради Первака М.М. щодо нарахування платежів за послуги теплопостачання ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

14. Різне.

Додаткове питання:

Про внесення змін до рішення дев’ятнадцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 12 квітня 2018 року № 681 «Про затвердження переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету, відповідно до Обласної програми «Питна вода Полтавщини» на2011 – 2020 роки, у 2018 році» (зі змінами).

11.10.2018, 10.00, к. 422 – Засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування, до проекту порядку денного якого внесено наступні питання:

1. Про затвердження проекту зон санітарної охорони водозабору приватного акціонерного товариства «Фірма «Полтавпиво».

2. Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2018 році.

3. Про надходження екологічного податку до фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2018 році.

4. Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФЕНІКС – 2017» у користування мисливських угідь на території Полтавського та Новосанжарського районів Полтавської області.

5. Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «БУГАЇВСЬКЕ» у користування мисливських угідь на території Глобинського району Полтавської області.

6. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України від Полтавської області.

7. Про розгляд звернення депутата обласної ради Ворони П.В. щодо порушення вимог чинного природоохоронного законодавства при роботі бетонного вузла у селі Супрунівка Полтавського району Полтавської області.

8. Про звернення депутата обласної рад Мацько Н.К. щодо можливості фінансування озеленення території навчального закладу.

9. Про звернення депутата обласної ради Первака М.М. щодо фінансування робіт по виготовленню затворів для аварійних шлюзів в заплаві р. Хорол Глобинського району.

10. Про звернення депутата обласної ради Ярошенка В.М. щодо ліквідації ряду ландшафтних заказників на території Полтавської області.

11. Про розгляд звернень щодо набуття чинності Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств».

12. Про можливість здійснення заходів з моніторингу за станом навколишнього природного середовища, рівнем його забруднення на території Полтавської області за рахунок надходжень до обласного бюджету коштів від рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату.

13. Різне.

12.10.2018, 11.00, Соборний майдан, м. Полтава – Церемонія нагородження лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Юрія Горліса-Горського за участі заступника голови обласної ради А.М. Ханка.