Студентське самоврядування

e-mail Друк PDF

ПОЛОЖЕННЯ

про щорічний конкурс студентських наукових робіт

“Від студентського самоврядування – до самоврядування громад”

Затвержено рішенням восьмої сесії V скликання

 

1. Щорічний конкурс студентських наукових робіт “Від студентського самоврядування – до самоврядування громад” (далі – конкурс) заснований обласною радою за підсумками круглого столу при голові обласної ради, який відбувся за участі представників студентського самоврядування вищих навчальних закладів Полтавської області.

Конкурс запроваджено з метою сприяння суспільним ініціативам студентської молоді, її залучення до активної участі у житті територіальних громад області.

2. У конкурсі можуть брати участь студенти вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації Полтавської області (окремі автори чи авторські колективи).

3. На конкурс подаються роботи, що містять науково-теоретичні і науково-практичні дослідження з проблем місцевого самоврядування та побудови громадянського суспільства.

У студентських наукових роботах мають бути висвітлені питання:

• підвищення якості соціальних послуг (освітніх, медичних, культурних тощо), що надаються населенню на рівні територіальних громад;

• шляхи оптимізації діяльності органів самоорганізації населення у вирішенні нагальних питань територіальних громад;

• підвищення рівня забезпечення правопорядку в територіальних громадах;

• участь молоді в реалізації програми сприяння малому і середньому бізнесу;

• роль молоді в організації активного дозвілля дітей та підлітків, які проживають у сільській місцевості;

• працевлаштування студентської молоді та випускників вищих навчальних закладів;

• управлінська діяльність органів студентського та місцевого самоврядування.

4. Робота обсягом до сорока друкованих аркушів (формат А-4) подається у інформаційно-аналітичний відділ (к. 423,424) до 15 жовтня щорічно. До роботи додаються: 1) довідка (довідки) про навчання з навчального закладу, затверджена керівником закладу й печаткою; 2) копія паспорту автора (авторів); 3) ідентифікаційний код автора (авторів).

5. Персональний склад журі конкурсу та поточні зміни у його складі затверджуються розпорядженням голови Полтавської обласної ради.

6. Засідання журі проводиться щорічно не пізніше 15 листопада. Засідання журі є правомочним, якщо у його роботі бере участь більше половини його складу. Рішення приймаються більшістю голосів від загальної кількості присутніх на засіданні членів журі.

7. Журі визначає трьох переможців конкурсу. Перша премія – 1500 (одна тисяча п'ятсот), друга премія – 1000 (одна тисяча) гривень, третя премія – 500 (п'ятсот) гривень. При необхідності журі може приймати рішення про збільшення чи зменшення кількості лауреатів та премій.

8. Рішення журі про визначення переможців конкурсу затверджується головою обласної ради та оприлюднюється в засобах масової інформації.

9. Нагородження переможців конкурсу дипломами та грошовими преміями відбувається на урочистостях до Дня місцевого самоврядування.

10. Виплата грошових винагород переможцям конкурсу здійснюється з обласного бюджету.

11. Розмір грошових винагород може змінюватися рішенням сесії обласної ради залежно від рівня інфляції.