Традиційні урочистості на Великобагачанщині

15 лютого у Великобагачанському районі проводились заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 23-ї річниці виведення військ з Демократичної Республіки Афганістан. В даний час в районі проживає 102 учасники бойових дій на території інших держав. Майже всі вони прибули цього дня в районний центр для участі в традиційній зустрічі. Воїнів-інтернаціоналістів привітали і нагородили Почесними грамотами голова районної ради Іван Лещенко та депутат обласної ради, голова районної державної адміністрації Віктор Кордубан.

Всі учасники бойових дій, школярі-старшокласники та громадськість селища пішою ходою пройшли вулицями райцентру та поклали квіти до Меморіальної дошки учасника бойових дій Геннадія Захарченка, який загинув в Афганістані. Далі біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам відбувся мітинг, після його закінчення працівники культури району привітали присутніх художніми номерами.

За підтримки керівництва району, сільських, селищних голів, керівників підприємств, установ і організацій було організовано і проведено вогник « Зустріч бойових побратимів».