Великобагачанський «Зоряний Олімп»

e-mail Друк PDF

28 квітня голова Великобагачанської районної ради Іван Лещенко привітав учасників щорічного вшанування кращих учнів навчально-виховних закладів району «Зоряний Олімп». Виступаючи перед присутніми, він зазначив: « У залі зібрались сильні та цілеспрямовані, наполегливі та талановиті, обдаровані та трудолюбиві, одним словом - кращі з кращих учнів шкіл нашого району. Беручи участь у різних конкурсах, турнірах, олімпіадах з базових дисциплін, ви не лише показали, що вмієте іти до поставленої мети, а й довели, в першу чергу собі, що вмієте перемагати. Бо маєте міцні знання. Бо сильні духом. Бо – талановиті. І як результат цієї наполегливості та цілеспрямованості – кожен із вас у своєму ще юному віці підкорив уже свою маленьку вершину, принісши перемогу у школу, де навчається, прославивши нашу Великобагачанщину.

За високі успіхи у навчанні, спорті, громадській та культосвітній роботі отримали від керівництва району грамоти та грошові винагороди обдаровані діти, переможці та призери ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін, районних та обласних конкурсів, турнірів, автори кращих робіт Малої академії наук.

Подяки було вручено батькам та вчителям за успіхи у навчанні та вихованні підростаючого покоління. Свято супроводжувалось номерами художньої самодіяльності вихованців районного будинку творчості дітей та юнацтва.