Відбулася п’ята сесія Великобагачанської районної ради

 

24 березня на п’яту сесію сьомого скликання Великобагачанської районної ради з 34 депутатів прибув 31. Пленарне засідання провів голова районної ради Григорій Полтавець.

У роботі сесії взяли участь заступник голови райдержадміністрації Андрій Филипась, депутат Полтавської обласної ради Ніна Мацько, керівники структурних підрозділів РДА, підприємств, установ і організацій району, представники районних засобів масової інформації.

До порядку денного були внесені бюджетні, земельні та інші питання.

В обговоренні бюджетних питань виступив голова постійної комісії з питань бюджету Володимир Чишко, який вніс декілька конструктивних пропозицій і закликав районних депутатів проголосувати за затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2015 рік та уточнення показників бюджету району на 2016 рік. Депутати одностайно підтримали цю пропозицію.

Далі депутати заслухали виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі Великобагачанського району на 2011 – 2015 роки, затвердили районну комплексну Програму профілактики правопорушень на 2016 – 2020 роки, Програму забезпечення пожежної безпеки Великобагачанського районуна 2016 – 2020 роки, внесли доповнення до Програми підтримки соціально вразливих верств населення Великобагачанського району «Турбота» на 2016 – 2018 роки, обговорили (з багатьма запитаннями і відповідями) стан боротьби зі злочинністю,охорони громадського порядку та результати діяльності правоохоронних органів на території району, затвердили п’ять технічних документацій по нормативним грошовим оцінкам земельних ділянок померлих громадян, затвердили перелік соціальних послуг, умови та порядок їх надання районним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг), надали дозвіл на обслуговування даним центром одиноких громадян похилого віку об’єднаної територіальної громади Білоцерківської сільської ради; затвердили перелік об’єктів спільної власності територіальних громад району, що підлягають продажу за конкурсом у 2016 році та інші.