Ухвалили актуальні рішення

24 травня відбулася шоста чергова сесія Великобагачанської районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Григорій Полтавець. У роботі пленарного засідання взяли участь депутати обласної ради Олег Діденко та Ніна Мацько, голова райдержадміністрації Байрамов Камандар Іскяндар-огли, керівники структурних підрозділів РДА, підприємств, установ і організацій району, представники районних засобів масової інформації.

Депутати проголосували за затвердження звіту про виконання районного бюджету за перший квартал 2016 року та уточнення показників бюджету району на 2016 рік, затвердили районну цільову соціальну Програму протидії ВІЛ – інфекції/СНІДу на 2016 – 2018 роки, внесли зміни та доповнення до Програми підтримки соціально вразливих верств населення Великобагачанського району «Турбота» на 2016 – 2018 роки, до Програми з питань захисту прав дітей у Великобагачанському районі на 2012 – 2016 роки; до Програми економічного та соціального розвитку Великобагачанського району на 2016 рік; до Програми забезпечення виконання Великобагачанською райдержадміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2015 – 2017 роки.

Також, затвердили розпорядження голів ради і адміністрації, надали в оренду і продовжили договори оренди спільної власності територіальних громад району, надали дозвіл на списання відділом освіти матеріальних цінностей, скоригували Статути КЗ «Великобагачанського районного центру первинної медико – санітарної допомоги» і Великобагачанської центральної районної лікарні.

Водночас, питання порядку денного «Про оптимізацію ліжкового фонду ЦРЛ» сприйняли емоційно і гостро висловлювались щодо процесу оптимізації (а по суті – закриття і ліквідації) відділень Центральної районної лікарні. Рішення прийнято не було і залишено на наступну сесію.

У Різному активну участь взяв депутат обласної ради Олег Діденко. Він роз’яснював районним обранцям суть обласної програми підтримки розвитку виробництва на селі, виступив і по інших проблемних питаннях.

Особливо бурхливою була дискусія стосовно подальшої долі демонтованого на підставі Закону пам’ятника В.Леніна, що простояв у Великій Багачці перед адміністративною будівлею майже 33 роки. Зрештою було вирішено передати його на зберігання під охороною без права продажу в господарстві одного з депутатів районної ради.