Розвиток подій щодо водовідведення у м. Хоролі

21 липня голова Хорольської районної ради Віра Мартюк, голова районної державної адміністрації Лариса Звірко та перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов з метою ознайомлення зі станом забезпечення безперебійної роботи побували на станції перекачування, що входить до мережі водовідведення міста, де поцікавились технічним станом станції та спільно із обслуговуючим персоналом обговорили перспективи її подальшого функціонування. Присутні зійшлися на думці, що станція, як і увесь комплекс очисних споруд, потребує реконструкції та капітального ремонту.

За умови передачі об’єкту на баланс міста , з огляду на величину бюджетних надходжень, провести такі роботи Хорольська міська рада власними силами не зможе.

Є очевидним, що частину робіт профінансувати має теперішній власник мереж - Хорольський молочноконсервний комбінат дитячого харчування.

З огляду на те , що від вирішення питання утримання мереж водовідведення багато в чому залежатиме стан екологічної безпеки в районі та життєдіяльності міста, керівники району вирішили просити обласну раду та обласну державну адміністрацію допомогти профінансувати проект з екологічного фонду області.

Нагадаємо , що суспільну стурбованість викликає питання подальшої долі мереж водовідведення в тому числі очисних споруд та станції перекачування у м. Хоролі. Це питання неодноразово розглядалося на спільній нараді керівників району і міста, на засіданні комісії з ТЕБ і НС.

На даний час представниками районної влади докладаються зусилля до вирішення цього непростого питання в межах правового поля України.