У Великій Багачці відбулась дев’ята сесія районної ради

Чергова дев’ята сесія сьомого скликання Великобагачанської районної ради відбулась 7 жовтня 2016 року, яку провів голова районної ради Григорій Полтавець. На сесію прибуло 24 депутата. В роботі сесії взяв участь голова райдержадміністрації Камандар Байрамов. На сесію були запрошені депутати Полтавської обласної ради, керівники структурних підрозділів РДА, підприємств, установ і організацій району, представники районних засобів масової інформації: газети «Рідний Край» і радіокомпанії «Світ».

Перед початком сесії голова районної ради привітав депутата райради Зінченка Віталія Петровича з ювілеєм побажав всіх благ і вручив квіти.

На порядок денний виносилось двадцять п’ять питань, і всі вони знайшли підтримку депутатського корпусу.

Вперше сесія районної ради розпочалась не з фінансових питань, а з виконання Програми захисту прав дітей у Великобагачанському районі, з інформацією по якій доповідала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Надія Онупко. В обговоренні Програми виступили методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту РДА Олександр Федорченко і Степанівський сільський голова Ніна Большачкова.

Далі депутатиуточнилипоказники районного бюджету на 2016 рік,затвердили:звіт про виконання районного бюджету за I півріччя 2016 року,

розпорядження головирайдержадміністрації,внесли зміни до рішення восьмої сесії районної ради, затвердили три рішення технічної документації по грошовій оцінці земельної ділянки, що знаходяться у власності померлих громадян; внесли зміни та доповнення до низки районних програм: Програми інформатизації Великобагачанського району, Програми «питна вода Великобагачанщини на 2006-2020 роки», Програми зайнятості населення Великобагачанського району на період до 2017 року, Програми забезпечення виконання Великобагачанською райдержадміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2015-2017 роки, Програми правової освіти населення Великобагачанського району на 2016-2020 роки, Комплексної програми мобілізаційної підготовки Великобагачанського району на 2015-2017 роки; внесли зміни до Регламенту Великобагачанської районної ради сьомого скликання та до положення про об’єднанийтрудовийархівселищних, сільських рад району розірвали договір оренди; затвердили Статут централізованої бібліотечної системи в новій редакції і проголосували за вихід Великобагачанської районної ради з числа співзасновників районної газети «Рідний край».

 

В Різному депутат районної ради і член Національної ініціативної групи Національної платформи «Жінки за Мир» Оксана Винниченко презентувала «Звернення до жінок – депутатів всіх рівнів (всіх політичних партій)», яке було підтримано у Верховній Раді України на Національних зборах жінок.

Після півторагодинної роботи голова районної ради закрив дев’яту сесію.