Відбулися засідання постійних комісій районної ради

В ході підготовки до сьомої сесії Карлівської районної ради 2 листопада відбулися засідання постійних комісій районної ради, у роботі яких взяли участь голова районної ради Петро Світлик, представники апарату районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники ряду районних організацій та установ, ЗМІ.

Так, під головуванням Вікторії Портяннікової відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту та туризму. У ході засідання були розглянуті проекти програм у галузі освіти, охорони здоров’я, культури, а також обговорено ряд інших питань, зокрема питання про перспективи функціонування ДНЗ ясел-садка «Барвінок» у селі Коржиха на території Ланнівської сільської ради.

На порядок денний комісії з питань бюджету, підприємництва й управління майном, яку провів Володимир Сидоров виносилось два питання, а саме: про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року та про внесення змін до показників загального та спеціального фондів районного бюджету на 2016 рік.

Після обговорення даних питань депутатами було запропоновано розпорядникам коштів внести зміни та доповнення до проектів рішень та проектів програм, які розглядалися профільними комісіями і внести їх на затвердження чергової сесії районної ради, яка відбудеться у третій декаді листопада поточного року.