У Великій Багачці відбулась позачергова десята сесія районної ради

e-mail Друк PDF

Позачергова десята сесія сьомого скликання Великобагачанської районної ради відбулась 14 грудня 2016 року під керуванням голови районної ради Григорія Полтавця. На сесію прибуло 26 депутатів. В роботі сесії взяв участь голова райдержадміністрації Камандар Байрамов. На сесію були запрошені депутати Полтавської обласної ради, керівники структурних підрозділів РДА, підприємств, установ і організацій району, представники районних засобів масової інформації: газети «Рідний Край» і радіокомпанії «Світ».

Перед початком сесії голова районної ради привітав депутата райради Верховініна Федор аВолодимировича з нагородженням його грамотою Полтавської обласної ради побажав всіх благ і вручив нагороду.

Далі голова районної ради вручив посвідчення депутата районної ради Хмельницькій О.І., яка стала депутатом по списку районної організації Радикальної партії України.

На порядок денний виносилось двадцять п’ять питань, і всі вони знайшли підтримку депутатського корпусу.

Далі депутати уточнили показники районного бюджету на 2016 рік,затвердили:звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року, розпорядження голови райдержадміністрації,затвердили шість рішень технічної документації по грошовій оцінці земельної ділянки, що знаходяться у власності померлих громадян; продовжили дії на 2017 рік та внесли зміни і доповнення до низки районних програм: Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2012-2016 роки», «Програми з питань захисту прав дітей у Великобагачанському районі на 2012-2016 роки», Програми підтримки соціально вразливих верств населення Великобагачанського району «Турбота» на 2016 – 2018 роки, Програми забезпечення виконання Великобагачанською райдержадміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2015-2017 роки, про затвердження штатного розпису об’єднаного трудового архіву селищних, сільських рад Великобагачанського району, продовжили дії контрактів, розірвали договори оренди об’єктівспільноївласностітериторіальних громад району; затвердили Статути Великобагачанських дитячо – юнацької спортивної школи, дитячої музичної школи ім. Ф. Д. Кушнерика і Великобагачанського краєзнавчого музею в новій редакції і затвердили Положення про районний методичний центр народної творчості та культурно – дозвіллєвої роботи в новій редакції.

В Різному голова Великобагачанської райдержадміністрації відповів на запитання та зауваження депутатів.

На цьому голова районної ради закрив десяту позачергову сесію.