У Великій Багачці відбулась позачергова десята сесія районної ради

Позачергова десята сесія сьомого скликання Великобагачанської районної ради відбулась 14 грудня 2016 року під керуванням голови районної ради Григорія Полтавця. На сесію прибуло 26 депутатів. В роботі сесії взяв участь голова райдержадміністрації Камандар Байрамов. На сесію були запрошені депутати Полтавської обласної ради, керівники структурних підрозділів РДА, підприємств, установ і організацій району, представники районних засобів масової інформації: газети «Рідний Край» і радіокомпанії «Світ».

Перед початком сесії голова районної ради привітав депутата райради Верховініна Федор аВолодимировича з нагородженням його грамотою Полтавської обласної ради побажав всіх благ і вручив нагороду.

Далі голова районної ради вручив посвідчення депутата районної ради Хмельницькій О.І., яка стала депутатом по списку районної організації Радикальної партії України.

На порядок денний виносилось двадцять п’ять питань, і всі вони знайшли підтримку депутатського корпусу.

Далі депутати уточнили показники районного бюджету на 2016 рік,затвердили:звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року, розпорядження голови райдержадміністрації,затвердили шість рішень технічної документації по грошовій оцінці земельної ділянки, що знаходяться у власності померлих громадян; продовжили дії на 2017 рік та внесли зміни і доповнення до низки районних програм: Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2012-2016 роки», «Програми з питань захисту прав дітей у Великобагачанському районі на 2012-2016 роки», Програми підтримки соціально вразливих верств населення Великобагачанського району «Турбота» на 2016 – 2018 роки, Програми забезпечення виконання Великобагачанською райдержадміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2015-2017 роки, про затвердження штатного розпису об’єднаного трудового архіву селищних, сільських рад Великобагачанського району, продовжили дії контрактів, розірвали договори оренди об’єктівспільноївласностітериторіальних громад району; затвердили Статути Великобагачанських дитячо – юнацької спортивної школи, дитячої музичної школи ім. Ф. Д. Кушнерика і Великобагачанського краєзнавчого музею в новій редакції і затвердили Положення про районний методичний центр народної творчості та культурно – дозвіллєвої роботи в новій редакції.

В Різному голова Великобагачанської райдержадміністрації відповів на запитання та зауваження депутатів.

На цьому голова районної ради закрив десяту позачергову сесію.