Чотирнадцята сесія районної ради

12 травня під головуванням Григорія Полтавця відбулась позачергова чотирнадцята сесія сьомого скликання Великобагачанської районної ради. На сесію прибуло 23 депутата. В роботі сесії взяв участь голова райдержадміністрації Камандар Байрамов. На сесію були запрошені представники районних засобів масової інформації: газети «Рідний Край» і радіокомпанії «Світ».

На порядку денному було одне питання – «Про заміщення депутатів районної ради сьомого скликання в багатомандатному виборчому окрузі».

В зв’язкуз обранням двох депутатів районної ради - Володимира Журавля і Антоніни Живолуп - депутатами Великобагачанської селищної ради об’єднаної територіальної громади на перших виборах 30 квітня цього року та бажанням працювати для громади ОТГ сесія достроково припинила їх депутатські повноваження і проголосувала за повноваження двох нових депутатів: Кожем’яки Миколи Миколайовича - від районної організації політичної партії ВО «Батьківщина» та Старкова Андрія Вікторовича - від районної організації політичної партії «Відродження».

В «Різному» Григорій Полтавець привітав депутатів Любов Мандзюк і Катерину Шарай з Міжнародним днем медичної сестри і побажав доброти і наснаги в їх професійній діяльності для населення району.

На цьому чотирнадцята сесія районної ради завершила свою роботу.