П’ятнадцята сесія Великобагачанської районної ради

25 травня під головуванням Григорія Полтавця відбулась п’ятнадцята сесіясьомого скликання Великобагачанської районної ради. На сесію прибуло 24 депутата. В роботі сесії взяли участьголова райдержадміністрації Камандар Байрамов, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Мельник. На сесію прибули керівники структурних підрозділів РДА, сільські голови, представники районних засобів масової інформації: газети «Рідний Край» і радіокомпанії «Світ».

На порядок денний було винесено 20 питань.

Депутати заслухали та взяли до відома звіт голови райдержадміністрації про виконання Програми соціально-економічного розвитку Великобагачанського району за 2016 рік та про здійснення делегованих радою повноважень.

Районна рада внесла зміни до: Програми підтримки соціально вразливих верств населення Великобагачанського району «Турбота» на 2016 – 2018 роки; Програми забезпечення виконання районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2015 – 2017 роки; продовжила на 2017 рік дію Програми охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів Великобагачанського району.

Також депутати затвердили розпорядження голови райдержадміністрації, продовжили договори оренди, надали дозвіл на передачу в оренду райвійськкомату автомобіля ВАЗ 2110, Статути загальноосвітніх шкіл району в новій редакції та інші.

Делегували депутати також двох представників Великобагачанської районної ради до Госпітальної ради Північного госпітального округу міста Миргорода.

В «Різному», за ініціативою депутатської фракції Політичної партії «Відродження», депутати одностайно прийняли Звернення до Президента України П.О.Порошенка, Голови Верховної Ради України А.В. Парубія, Прем’єр – Міністра України В.Б. Гройсмана про недопущення зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення і передачу на розпорядження відповідних прав щодо територій за межами населених пунктів місцевому самоврядуванню.

На цьому голова районної ради закрив п’ятнадцяту сесію.